محمد یزدان‌فرد هستم، مدرس زبان انگلیسی از سال ۱۳۸۸، با مدرک کارشناسی‌ارشد Applied Linguistics، مشتاق یادگیری و تدریس این زبان زیبای بین‌المللی.

بیشتر وقت‌ها، هرچی ‌هم حال خیلی خوبی نداشته باشم، انگلیسی به‌م کمک می‌کنه دوباره بلند شم و ادامه بدم. من به این می‌گم «انگلیسی درمانی.» همچنین، بیشتر وقت‌ها، اهمیت نداره با چندتا مشکل دارم دست و پنجه نرم می‌کنم و چقدر تحت فشارم، قبل از اینکه کلاسم شروع بشه یا بعد از اون دقایق ابتدایی، همه‌ی مشکلات را فراموش می‌کنم و می‌آم تو لحظه. من به این می‌گم «تدریس انگلیسی درمانی.» ساده بخوام بگم، یادگیری و تدریس زبان انگلیسی هر روز و هر لحظه رو برام زیباتر می‌کنن. علاقه‌ی شدید من به حرفه‌م باعث شده گام‌های مفیدی بردارم تا خودم و زندگیم رو پالایش کنم و دوباره تعریف کنم.

کشف اشتیاقم، انگلیسی، و بعد یادگیری و تدریسش، به‌م کمک کرد تا چشم‌انداز زندگیم واضح‌تر بشه. وقتی یک تصویر بزرگ تو ذهنم شکل گرفت، شروع کردم به برداشتن گام‌های مصمم‌تر و سریع‌تر به‌ سمت یک آینده‌ی روشن. واسه همین، من شدیدا به قدرت ترکیب شگرف و جادویی اشتیاق و چشم‌انداز واضح اعتقاد دارم. حالا برای اینکه همه بتونن طعم شیرین این ترکیب رو بچشن، باید دست به دست هم بدیم. این‌جوری، مطمئنم جوامع پویاتر و امیدوارتری خواهیم داشت. من دارم تلاش می کنم نقشم رو به روش خودم ایفا کنم: از طریق آموزش زبان انگلیسی.