هدف از تو، مشاوره از من

محصولات مشاوره دیجیتال

حرفه ای
نیمه حرف ای

این بسته چیکار می‌کنه؟

این بسته به‌ت کمک می‌کنه تا تو سفر زبان انگلیسیت بدونی کی و چگونه باید به کجا برسی. این‌جوری، با شرکت تو کلاس‌های زبان انگلیسی یا به صورت خودخوان می‌تونی بابرنامه و هدفمند به سمت اهداف انگلیسیت پیش بری و به اونا دست پیدا کنی.

بعد از خرید چه اتفاقی می‌افته؟

بعد از خرید محصولات حرفه‌ای (Pro) و نیمه‌حرفه‌ای (Semi-Pro) یک فایل حاوی لینک ورود به فرم مشاوره‌ی آنلاین، در اختیارت قرار می‌گیره. با تکمیل این فرم طبق اطلاعاتی که در اختیار ما گذاشتی، مشاوره‌‌ی تخصصی دریافت می‌کنی.

وقتی سطحت، اهدافت، دلایلت و خیلی موارد دیگه در زمینه‌ی زبان انگلیسی مشخص شدن، اون موقع بعد از نهایتا ۷ روز کاری، مشاوره‌ و برنامه‌‌ای با توجه به شرایط و نیازهات طراحی شده و برات ارسال می‌شه.

این رو هم باید درنظر داشته باشی که مشاوره‌ حرفه‌ای یک ماه و مشاوره‌ نیمه‌حرفه‌ای دو هفته پشتیبانی داره.

و در آخر، اگه فقط نیاز به تعیین سطح و مشاوره‌ی سریع داری، گزینه‌ی اقتصادی می‌تونه انتخاب مناسبی برات باشه‌.

اگه سطحمو ندونم چی؟

بعد از خرید محصولات حرفه‌ای (Pro) و نیمه‌حرفه‌ای (Semi-Pro) اگه از سطح خودت مطمئن نیستی، جای نگرانی نیست. می‌تونی بقیه‌ی قسمت‌های فرم رو پر کنی و ارسالش کنی. اون وقت، قبل از این‌که مشاوره‌ت و برنامه‌ت به دستت برسه، از طریق یکی از روش‌های پیشنهادی (ارسال پیام در WhatsApp، لینک تعیین سطح آنلاین، مصاحبه‌ی تصویری در Skype) تعیین سطحت انجام می‌شه.

پشتیبانی چطوریه؟

نکته‌ی آخر این‌که، با توجه به نوع محصولی که تهیه می‌کنی (حرفه‌ای، نیمه‌حرفه‌ای، اقتصادی) خدمات مشاوره‌ی مختلف با مبالغ متفاوت دریافت می‌کنی. این‌طوری، با توجه به اهداف و نیازهات راحت‌تر می‌تونی محصول مناسب رو برای خودت انتخاب کنی. این هم رو یادت باشه، با توجه به مدل محصول خریداری‌شده می‌تونی تا یک ماه، هر روز (به جز روزهای تعطیل)، از ساعت ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر، با ارسال پیام تو WhatsApp از خدمات پشتیبانی بهره ببری تا اطمینان حاصل بشه که برنامه داره مثل ساعت کار می‌کنه.

اگه دوست داری تو مسیر درست از سفر انگلیسیت لذت ببری، این بسته برای تو ساخته شده!